تبلیغات
اطلاع رسانی حجاب - باید با توهین به ارزشها و مظاهر بدحجابی در جامعه برخورد جدی شود

نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین خواستار برخورد جدی نیروی انتظامی با مظاهر بد حجابی در جامعه شد

آیت الله باریک بین نماینده ولی فقیه و امام جمعه قزوین در خطبه های این هفته نماز جمعه قزوین با تسلیت ایام فاطمیه گفت: حضرت زهرا (س) نمونه بارز عفت و پاکدامنی، سخاوت، اخلاق حسنه و عبادت بودند که می تواند الگوی عملی در زندگی همه مردم به ویژه بانوان جامعه ما باشد.

وی با هشدار به گسترش مظاهر بد حجابی در جامعه اظهار داشت: عده ای از دختران و زنان با بد حجابی به مقدسات و ارزشهای اسلامی بی توجهی می کنند و طوری در اجتماع ظاهر می شوند که زمینه ساز ترویج بی بند و باری است.
 
امام جمعه قزوین تصریح کرد: از همین تریبون نماز جمعه هشدار می دهم اگر کسانی بخواهند به ارزشهای دینی و خون هزاران شهید بی احترامی کنند مردم ساکت نخواهند نشست و در مقابل آنها خواهند ایستاد.
 
آیت الله باریک بین از مسئولان انتظامی و امنیتی خواست بدون مسامحه و کوتاهی با مظاهر فساد اخلاقی و بد حجابی به شدت برخورد کنند.
 
خطیب جمعه قزوین با اشاره به مناسبتهای روز و فتوای میرزای شیرازی در تحریم تنباکو تصریح کرد: از گذشته تا به امروز مردم با پشتیبانی از علما و توجه به رهنمودهای آنها توانسته اند در مقابل دشمنان ایستادگی کنند و امروز نیز کشور ما زیر سایه ولایت فقیه است و مردم به دنبال مقام معظم رهبری حرکت می کنند


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها