تبلیغات
اطلاع رسانی حجاب - عرضه لباسهای مروج حجاب با قیمت ارزان تر صورت گیرد

 استاندار مازندران با اشاره به اینکه متاسفانه لباس های مروج فساد و بی حجابی در جامعه ارزان تر از لباسهای اسلامی است، گفت:‌ لباس های مروج بی بند و باری از قیمت مناسب تری برخوردارند

سید علی اکبر طاهایی عصر جمعه در حاشیه بازدید از غرفه رسانه ها و خبرگزاری ها  در سومین روز از نمایشگاه عفاف و حجاب اظهار داشت: ‌البسه تولیدی پوشش مناسب از قیمت بالایی برخوردارند و بسیاری از خانواده ها از  قیمت گران لباسهای پوشش مناسب اسلامی گلایه مند هستند.

وی عفاف و حجاب را میراث همه اولیای الهی به وی‍ژه پیامبر نور و رحمت دانست و افزود:‌عفت و پاکدامنی از پربرکت ترین دستاوردهای پیامبر گرامی اسلام است.

طاهایی با اشاره به اینکه حجاب و عفاف فقط مخصوص به بانوان نیست تصریح کرد:‌ عفاف و حجاب مربوط به همه بندگان خدا اعم از زن و مرد و راز و رمز بندگی است.

استاندار مازندران با بیان اینکه خداوند اولیای خود را با ویژگی عفت معرفی می کند افزود:‌آنچه که موجب کمال و جاودانگی حضرت یوسف و سایر انبیا شد عفت بوده است.

وی با اشاره به اینکه عفت یک قانون الهی است خاطرنشان کرد:‌ بی توجهی به قانون موجب ناکامی انسان در دنیا و آخرت است.

طاهایی با بیان اینکه رعایت عفاف و حجاب برای زن و مرد لازم است گفت:‌ساختار فیزیکی زن به گونه ای است که موجب تشکیل خانواده است.

وی با اشاره به اینکه در منظر عفاف و حجاب مقام و ارزش زن بالاتر از مقام مرد است افزود:‌به این جهت بهشت مقصد همه بندگان پاک خداوند در زیر پای مادران است و و این زن است که مرد بهشتی را نیز تربیت می کند.

طاهایی برگزاری نمایشگاه عفاف و حجاب را راهی برای ترویج این فرهنگ عنوان کرد و اظهار داشت :‌ تقارن بعثت پیامبر و برگزار ی نمایشگاه عفاف و حجاب که از دستاوردهای حضرت محمد (ص) است را می توان به فال نیک گرفت و این تقارن معنا و پیام ویژه ای دارد.

وی با ابراز امیدواری نسبت به گسترش فرهمگ عفاف و حجاب در دنیای امروز گفت:‌موج توسعه فرهنگ عفاف او حجاب به کشورهای اروپایی راه یافته و استکبار از این جهت احساس خطر می کند.

استاندار مازندران پاکدامنی را ارزشمندترین اسلحه ای دانست که ازکیان ملت ها حفاظت می کند و خارنشان کرد:‌پیام نمایشگاه باید گسترش پوشش مناسب برای مردان و زنان باشد و دستگاه های متولی امر باید از تولیدکنندگان پوشش مناسب اسلامی و ایرانی حمایت کنند تا این نوع لباس ها با قیمت مناسب تری در دسترس مخاطبان قرار گیرد


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها