تبلیغات
اطلاع رسانی حجاب - بدحجابی‌های زننده در نزدیکی حرم حضرت معصومه (س)

معلوم نیست نقش این کلانتری که دقیقا در پشت حرم قرار دارد چیست و اصولا چگونه زنانی با چنین وضعیت نامناسب و با آرایش آن‌چنانی، مانتوی تنگ، بدن‌نما و فوق العاده کوتاه از کنار حرم مطهر بدون هیچ گونه مشکلی و مانعی عبور می‌کند و دل زائران و مهمتر از آن هم قلب امام زمان عجل الله فرجه را به درد می‌آورد؟

 

به گزارش شیعه آنلاین، گزارش‌های خبرنگار ما حاکی از آن است که برخی بدحجابی‌ها در اطراف حرم مطهر حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در شهر مقدس قم گزارش شده است.

گفتنی است یک نمونه از آن در روز سه شنبه مورخ ١٥/٤/١٣٨٩ حدود ساعت ٧ بعد از ظهر ملاحظه شده است. به گزارش خبرنگار ما، زنی با سر و وضع بسیار نامناسب و زننده در کنار پسر جوانی که او نیز وضعیت و ظاهری نامناسبی داشت، راه می‌رفت. این دو از کنار درب شماره ١٨ حرم و در نزدیکی کلانتری شماره ٢٢ بدون توجه به نگاه ناراضی و متعجب زائران حرکت می‌کردند اما متأسفانه مأموران کلانتری هم شاهد صحنه بودند هیچ عکس‌العملی از خود نشان ندادند.

معلوم نیست نقش این کلانتری که دقیقا در پشت حرم قرار دارد چیست و اصولا چگونه زنانی با چنین وضعیت نامناسب و با آرایش آن‌چنانی، مانتوی تنگ، بدن‌نما و فوق العاده کوتاه از کنار حرم مطهر بدون هیچ گونه مشکلی و مانعی عبور می‌کند و دل زائران و مهمتر از آن هم قلب امام زمان عجل الله فرجه را به درد می‌آورد؟!


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها