تبلیغات
اطلاع رسانی حجاب - منتظر اجازه وزارت كشور برای اجرای طرح خوش‌حجابی در سطح ملی هستیم

محمد مهدی ابراهیم پور امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم به اجرای طرح خوش حجابی اشاره كرد و تصریح كرد: این طرح تاكنون برای 750 نفر از دختران هفت تا 14 سال و در سطح استان ارومیه برگزار شده است كه رضایت 99.4 درصدی شركت‌كنندگان را به دنبال داشت.
ابراهیم‌پور با اشاره به حساسیت استان ارومیه به دلیل هم‌مرزی با كشور تركیه و وجود اقلیت‌های مذهبی و قومیت‌های مختلف اظهار داشت: تثبیت حجاب دختران برای رشد حجاب در جامعه بسیار دارای اهمیت است و رضایت بالای شركت‌كنندگان در این طرح نقطه مثبتی برای این مركز بود كه موجب رشد بالای این مجموعه شد.
وی با اشاره به اینكه نرم‌افزارهای این مركز بسیار جلوتر از سخت‌افزار آن است، تأكید كرد: ما آماده اجرای طرح خوش حجابی به شكل شبكه ملی هستیم و آن را به وزارت كشور هم اعلام كرده‌ایم و منتظر جواب آنها هستیم.
مدیر مركز تحقیقات و طرح‌های كاربردی حجاب ریحانة‌النبی ادامه داد: در این طرح دختران خوش‌حجاب هفت تا 14 سال توسط افراد ناشناس شناسایی می‌شوند و پس از آن تا سن 14 سالگی مورد پوشش خدمات مختلف آموزشی فرهنگی و تفریحی قرار می‌گیرند.
ابراهیم‌پور همچنین به تأكید استانداری قم برای اجرای این طرح در سطح این استان اشاره كرد و گفت: استان قم به سبب حساسیت‌های خاصی كه دارد نیاز به زیر‌ساخت‌های قوی‌تری دارد كه در حال برنامه‌ریزی برای اجرای آن هستیم.
وی همچنین به طرح نسیم عفاف اشاره‌ كرد و گفت: این طرح كه برای مقطع دبیرستان تا ورود به دانشگاه پایه‌ریزی شده است در مرحله طرح‌ریزی قرار دارد و هنوز به اجرا نرسیده است


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها