تبلیغات
اطلاع رسانی حجاب - امر به معروف و نهی از منکر در جامعه کمرنگ شده است

 امام جمعه موقت همدان گفت: متاسفانه در جامعه کنونی کسی خود را در قبال امر به معروف و نهی از منکر مسئول نمی داند و این فریضه در جامعه کنونی کمرنگ شده است

حجت الاسلام محمد جوادی ظهر امروز در خطبه های آیین عبادی سیاسی نماز جمعه همدان با بیان اینکه رواج بی حجابی، ابتذال و پایین آمدن ارزش زنها را به همراه دارد، اظهار داشت: متاسفانه زنان و دختران در رعایت حجاب از الگوی واقعی که فاطمه (س) است، دور شده اند.

وی با اشاره به اینکه ستاد امر به معروف و نهی از منکر در کشور و استان همدان در اجرای مصوبات کم کاری می کند، افزود: وظیفه این نهاد در قطور کردن صورتجلسه ها خلاصه شده است.

حجت الاسلام جوادی با اشاره به آیه 31 سوره نور و توجه به مسئله حجاب در جامعه، افزود: مردان و زنان نباید خود را در جامعه عرضه کنند و زمینه فساد را فراهم کنند.

وی لباس های نامناسب عرضه شده در بازار ها را مورد اشاره قرار داد و افزود: ناهنجاری در خصوص حجاب باید با امر به معروف و نهی از منکر حل شود.

امام جمعه موقت همدان اظهار داشت: متاسفانه آزادی بی اندازه به جوانان آنها را در مسیر ابتذال قرار داده و از هم گسستگی خانواده ها و رواج فحشا را در پی دارد


  • آخرین ویرایش:-
آخرین پست ها